ARTYKUŁY STYLIZACJE

Jakie buty dla figury gruszki

Dresses-for-pear-shaped

Całe szczęście, że wszystkie nie jesteśmy takie same. Każda kobieta ma inną figurę, jest niepowtarzalna i przez to absolutnie wyjątkowa. Nie jesteś pewna, czy na pewno jesteś gruszką? Spójrz w lustro.

Twoja figura przypomina ten owoc wtedy, kiedy Twoje biodra i uda są zdecydowanie bardziej masywne niż reszta ciała – łydki, talia czy ramiona. Nie jest to powód do kompleksów – wiele Panów lubi kobiety z wyraźnymi krągłościami. W codziennych stylizacjach warto stawiać na symetrię, aby wyrównać nasze proporcje maksymalnie, jak się tylko da.

Myśl o atutach

Kobiety często popełniają błąd, który polega na tym, że w modzie nie myślą o niczym innym, jak o maskowaniu swoich wad. To nie tylko niezbyt optymistyczne, ale i w rzeczywistości nie prowadzi do dobrych rezultatów – tak bardzo chowamy się w swoich stylizacjach, że zapominamy, że nasze figury to nie tylko niedoskonałości. Gruszki mają zazwyczaj zgrabne łydki, piękne ramiona i obojczyki oraz wspaniałą talię. Są to zalety, które trzeba podkreślać, a nie skupiać się tylko na udach i biodrach, które mają trochę centymetrów za dużo.

collar-bone-phrase-tattoo-ideamotel4-1-520x348

Ubrania dla gruszki

Gruszka powinna skupić się na górnej partii swojego ciała. Osoba o takiej figurze powinna uwielbiać efektowną biżuterię – duże naszyjniki i długie kolczyki sprawiające, że dużo się dzieje na w tej partii ciała. Na górę najlepiej, żeby wybierały żakiety, które podkreślą ich talię, szczególnie modele marynarek z rozbudowanymi ramionami, które dodadzą kilka cennych centymetrów w tej okolicy. Gruszki polubią również lejące się spódnice, które maskują biodra. Wybierajcie kolorowe i spektakularne bluzki, przy klasycznych dołach z delikatnych tkanin, a będziecie wyglądać wspaniale!

Jakie buty dla gruszki?

Najlepsze buty dla gruszek to takie ze szpiczastymi noskami oraz masywne – na koturnie i solidnym obcasie. Jedne i drugie wydłużą optycznie nogi i sprawią, że cała figura będzie wyglądała na szczuplejszą. Warto zrezygnować z butów zapinanych na kostce – mało która kobieta dobrze się w nich prezentuje, bo bardzo skutecznie skracają nam nogi. Gruszkom polecamy obuwie w kolorach cielistych, ponieważ to kolor, które wydłuża nogi najbardziej, a do tego pasuje niemal do wszystkiego.

2015-High-Quality-Women-Summer-High-Heel-Platform-Shoes-Women-Sexy-Platform-High-Heels-Women-Summer

Wszystkie jesteśmy różne, każda z nas ma inne zalety i inne niedoskonałości. Świadomość naszych wad nie powinna być powodem do samobiczowania się i nie powinna istnieć bez zrozumienia naszych zalet. Dzięki tej wiedzy na temat naszej sylwetki możemy komponować wspaniałe zestawy i stylizacje, które podkreślą wszystko, co w nas najpiękniejsze, przy okazji nie uwypuklając wad. Dobrze przygotowana gruszka nigdy nie będzie mieć kompleksów z powodu swojej figury! Najważniejsza jest pewność siebie i optymizm. To podstawa zarówno w modzie, jak i w życiu codziennym.

You Might Also Like