STYLIZACJE TRENDY

Jakie buty do parki

43899_1

Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie „Jakie buty do parki wybrać” to z pewnością nie musimy Cię przekonywać do tego wspaniałego okrycia. Parki są modne, wygodne i możemy nosić je z przyjemnością w miesiącach przejściowych, czyli zimą i jesienią.

Pasują do spodni, spódnic i sukienek, na eleganckie wyjścia i te dużo mniej – nic dziwnego, że kobiety pokochały ten rodzaj kurtki i model często wisi w naszych szafach. Dużo jednak z Was ma problem z wyborem obuwia do tego rodzaju okrycia wierzchniego. Jakie buty do parki wybrać? Oto jest pytanie!
el7exs

Buty do parki powinny być w podobnym stylu

Parka lubi rocka i ma zadziorny charakter. Zaprzyjaźni się z butami, które są dokładnie takie jak ona sama – wygodne, zawadiackie, zaczepne. Parka nie znosi elegancji, uroczych pasteli, szpilek, cyrkonii i kokardek, bo doskonale wie, że nie będą do siebie pasować. Dlatego jeśli jeszcze nie masz tej kurtki, a w Twojej garderobie niepodzielnie królują buty w tym stylu zastanów się, czy parka jest właśnie dla Ciebie.

Jakie buty do parki wybrać?

Sznurowane, płaskie i za kostkę, najlepiej w czarnym kolorze – takie rockowe i wygodne buty, w których świetnie czułabyś się na koncercie, to doskonałe towarzystwo dla parki. Bardzo dobrym wyborem będą również trapery czy glany, ewentualnie trampki, które również będą tworzyć dobrze dobraną całość. Jeśli nie przepadasz za niskimi butami i koniecznie chcesz dodać sobie kilku centymetrów jakimś obcasem, możesz to zrobić, tylko wybierz dobry model. Zrezygnuj ze szpileczki, weź buty na tzw. klocku lub ciężkim obcasie,  ostatecznie szerokim słupku. Ważne, żeby były ciężkie i stabilne. To przepis na udaną stylizację w rockowym stylu.

sklejka

Buty do parki to wyzwanie dla niejednej z kobiet. Kiedy nie musimy zastanawiać się nad innymi częściami stylizacji i nie ma problemu, żeby kontrastować jej zadziorny charakterek np. z czerwoną sukienką, to dobór odpowiednich butów jest niezwykle istotny. Wybierz rockowe modele, które nie tylko będą idealnie pasować, ale i świetnie się nadają na wiosnę i jesień, w których pogoda lubi zmieniać się z minuty na minutę. Od skomponowania reszty stroju zależy, czy w parce będziesz mogła wybrać się do pracy czy na randkę. Baw się stylizacją!

You Might Also Like