SEARCH

Gdzie zabrać chłopaka na Walentynki? Zobacz pomysły na romantyczne wyjazdy!

Gdzie zabrać chłopaka na Walentynki? Zobacz pomysły na romantyczne wyjazdy!

Walentynki to wyjątkowy dzień w roku. Jak go uczcić? Zabierz swojego ukochanego na wyjątkową wycieczkę! Zobacz ciekawe pomysły na walentynkowe wyjazdy we dwoje.

Relaksujący wypoczynek w hotelu Spa

Jeśli zastanawiasz się nad tym, gdzie zabrać chłopaka na Walentynki i wspólnie wypocząć, wybierz hotel Spa.

Hotele Spa oferują nie tylko noclegi, ale dodatkowo dają dostęp do rozmaitych zabiegów relaksujących i odmładzających, masażów, jacuzzi czy sauny. Wiele z nich prowadzi również zabiegi dla par, dlatego warto wziąć je pod uwagę przy planowaniu walentynkowego wyjazdu.

Romantyczny weekend nad Morzem Bałtyckim

Drugą propozycją na romantyczny wyjazd we dwoje będzie weekend spędzony nad Bałtykiem.

Wypoczynek nad Morzem Bałtyckim jest świetnym wyborem również w trakcie zimowej pory roku. Morze zachwyca wtedy pięknymi widokami, dostępne są też różne atrakcje, na przykład zabytki, aqua parki, zabiegi Spa, a to jedynie parę z dostępnych propozycji.

Znakomitym wyborem może być wtedy luksusowy apartament w Świnoujściu położony blisko wybrzeża, na przykład apartamenty Ambria w Świnoujściu, które idealnie nadaje się dla par poszukujących komfortowego noclegu.

Baśniowy wyjazd do zabytkowego zamku lub pałacu

Naszym kolejnym pomysłem na ciekawy walentynkowy wyjazd będzie wykonanie rezerwacji w jednym z zabytkowych zamków lub pałaców. Dzisiaj takie obiekty dostępne są na terenie całego kraju.

Wypoczynek w takim miejscu będzie na pewno wyjątkową gratką dla amatorów historii, ale również każdego, kto poszukuje alternatywy dla popularnych hoteli czy pensjonatów.

Zabytkowe wnętrza i piękne okolice gwarantują, że romantyczny wyjazd będzie jedyny w swoim rodzaju.

Walentynkowy urlop we dwoje w górach

Kapitalnym pomysłem na nastrojowy wyjazd na Walentynki może być również odwiedzenie jednej z górskich miejscowości, na przykład Zakopanego, Bukowiny Tatrzańskiej, Karpacza czy Wisły.

Zimowa aura w górach tworzy wspaniałe krajobrazy i zachęca do przemierzania górskich szlaków. Można też skorzystać z wielu innych atrakcji, na przykład kuligów albo kąpieli w termach.

You May Also Like

Leave a Reply